Po červnové pauze je tu další závod mezinárodní série IMRC a Alpe Adria a zavítali jsme na domácí okruh do Mostu, v srdci severočeské hnědouhelné pánve.

Foto: Slovakiaracing.sk, Lenka Chmelířová

km-pruhledne-logo-cerny-text elektromocek-pruhledne-logo.php_

V našich barvách jedoucí Radek Lamich sice tentokrát nězažíval taková dramata jako v Maďarsku, ale jeho mechanik měl černé kruhy pod očima i tak. Vyladit dvoutaktní speciál totiž není žádná legrace, dvoutakt na nejvyšší úrovni je už profesorská záležitost a Radek s Michalem předvedli opět maximální nasazení, i jezdecký um a výdrž. Motocykl Aprilia RS125 stále nejezdil jak by si oba představovali a tentokrát, ačkoliv se to obešlo bez tří pádů. Přesto výkon stačil na 1. místo v IMRC a 2. v Alpe Adria. Druhý závod dojel Radek opět jako 1. v IMRC ale v Alpe  Adrii se musel sklonit před svým soupeřem, který ho pro tentokrát odsunul na třetí příčku.

Za měsíc nás čeká další závod v Maďarsku, tentokrát na oblíbeném a velmi slvném okruhu Hungaroring, kde se svého času jezdily i formule 1. Boj pokračuje!

Radek Lamich Alpe Adria Most panorama pred vracakem Radek Lamich Alpe Adria Most Podium Radek Lamich Alpe Adria Most prvni leva za retarderem pred dvojitou pravou

motoforza