zdroj: Brainracing.eu
převzatý článek

Sobotní tréningy na hořické trati přinesly dopolední déšť a mokro na trati, které se v lese udrželo až do brzdkého odpoledne. Pravda, po obědě se začala pomalu vyjíždět suchá stopa, zprvu úzká, potom asi metr široká a na závod volné třídy nad 600 ccm již bylo i v lese sucho. Tréning třídy 125 SP se přesunul na pozdější odpolednea náš Radek Lamich zajel nejrychlejší čas dne, což mu zajistilo první místo na roštu vlevo.

Nedělní závodní den se nesl ve znamení mnoha incidentů. Pád utrpěla irská hvězda Michael Pearson, přičemž značně poškodil svoji šestostovku a sám byl velmi potlučen. Lékařská prohlídka pak ukázala, že nemá žádné vážně zranění. Michael Pearson se však cítil tak mizerně, že vedení závodu ohlásil, že třídu do 600 ccm nenastoupí, protože motocykl je tento den neopravitelně poškozen, ale bohužel také, že nenastoupí ani do volné třídy nad 600 ccm.
Naštěstí si to však záhy rozmysle, a změnil stanovisko, že tedy volnou třídu nad 600 ccm na svém BMW závodit bude.

Incidentů na trati však bylo více, a tak se časový plán posunoval a za pochodu měnil. Když nakonec Radek z prvního místa vyrazil do závodu třídy 125 SP, objevila se červená vlajka ještě dříve, než stačili závodníci dokončit první kolo. Závod byl docela nadlouho přerušen, došlo k těžšímu hromadnému pádu a uklízecí práce si vyžádalo více času.
Čekání se ovšem mvíce než vyplatilo! Radek Lamich jedoucí v barvách týmu Brainracing.eu zajel perfektní závod a vyhrál!Jeho nejrychlejší čas na kolo činil s časem skvělých 2:41:396.

Ggalerii fotografií ze závodu naleznete zde.  Fotografie budou ještě pár dní po závodě přibývat.

300 ZGH Horice 2013 brainracing vysledky zavod 125 SP

300 ZGH Horice 2013 brainracing vysledky zavod 125 SP

 

300 ZGH Horice 2013 Brainracing eu Radek Lamich vitez 300 ZGH Horice 2013

300 ZGH Horice 2013 Brainracing eu Radek Lamich vitez 300 ZGH Horice 2013