Pol Espargaró z týmu Tuenti Movil HP 40 získal pole position pro zítřejší start do Velké ceny Japonska v Motegi. Druhý na startu bude Marc Márquez a třetí Esteve Rabat.

Pol Espargaró

Pol Espargaró

GP Japonska – Moto2 – kvalifikace

Jezdec Tým Motocykl Rychlost km/h Čas Ztráta
1 Pol ESPARGARO Tuenti Movil HP 40 Kalex 257.4 1’50.886
2 Marc MARQUEZ Team Catalunya Caixa Repsol Suter 257.0 1’51.023 0.137 / 0.137
3 Esteve RABAT Tuenti Movil HP 40 Kalex 254.3 1’51.156 0.270 / 0.133
4 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Kalex 252.9 1’51.273 0.387 / 0.117
5 Thomas LUTHI Interwetten-Paddock Suter 254.8 1’51.481 0.595 / 0.208
6 Johann ZARCO JIR Moto2 Motobi 252.1 1’51.640 0.754 / 0.159
7 Bradley SMITH Tech 3 Racing Tech 3 248.6 1’51.736 0.850 / 0.096
8 Julian SIMON Blusens Avintia Suter 254.3 1’51.740 0.854 / 0.004
9 Nicolas TEROL Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 254.2 1’51.977 1.091 / 0.237
10 Toni ELIAS Italtrans Racing Team Kalex 255.2 1’51.980 1.094 / 0.003
11 Takaaki NAKAGAMI Italtrans Racing Team Kalex 253.4 1’52.038 1.152 / 0.058
12 Simone CORSI Came IodaRacing Project FTR 252.7 1’52.052 1.166 / 0.014
13 Axel PONS Tuenti Movil HP 40 Kalex 251.2 1’52.061 1.175 / 0.009
14 Yuki TAKAHASHI NGM Mobile Forward Racing FTR 253.8 1’52.098 1.212 / 0.037
15 Mika KALLIO Marc VDS Racing Team Kalex 258.5 1’52.223 1.337 / 0.125
16 Jordi TORRES Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 250.8 1’52.239 1.353 / 0.016
17 Alex DE ANGELIS NGM Mobile Forward Racing FTR 253.4 1’52.309 1.423 / 0.070
18 Andrea IANNONE Speed Master Speed Up 252.7 1’52.353 1.467 / 0.044
19 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 255.1 1’52.536 1.650 / 0.183
20 Anthony WEST QMMF Racing Team Speed Up 255.3 1’52.686 1.800 / 0.150
21 Ricard CARDUS Arguiñano Racing Team AJR 251.7 1’52.781 1.895 / 0.095
22 Xavier SIMEON Tech 3 Racing Tech 3 250.3 1’52.921 2.035 / 0.140
23 Mike DI MEGLIO Kiefer Racing Kalex 250.5 1’53.180 2.294 / 0.259
24 Marcel SCHROTTER Desguaces La Torre SAG Bimota 251.7 1’53.182 2.296 / 0.002
25 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Gresini Moto2 Suter 251.2 1’53.206 2.320 / 0.024
26 Alessandro ANDREOZZI S/Master Speed Up Speed Up 250.8 1’53.256 2.370 / 0.050
27 Tomoyoshi KOYAMA Technomag-CIP Suter 256.2 1’53.299 2.413 / 0.043
28 Gino REA Federal Oil Gresini Moto2 Suter 252.3 1’53.413 2.527 / 0.114
29 Kohta NOZANE SAG Team FTR 251.0 1’53.505 2.619 / 0.092
30 Jesko RAFFIN GP Team Switzerland Kalex 252.2 1’54.352 3.466 / 0.847
31 Elena ROSELL QMMF Racing Team Speed Up 252.8 1’54.674 3.788 / 0.322
32 Eric GRANADO JIR Moto2 Motobi 245.8 1’55.057 4.171 / 0.383