V posledním tréninku kubatury Moto2 byl nejrychlejším mužem na jezdecké listině Pol Espargaró před Marc Márquezem a Bradley Smithem.

Níže jsou uvedeny všechny výsledky volných tréninků Moto2 v Japonsku.

Pol Espargaró

Pol Espargaró

GP Japonska – Moto2 – 3. trénink

Jezdec Tým Motocykl Rychlost km/h Čas Ztráta
1 Pol ESPARGARO Tuenti Movil HP 40 Kalex 255.1 1’51.192
2 Marc MARQUEZ Team Catalunya Caixa Repsol Suter 254.4 1’51.792 0.600 / 0.600
3 Bradley SMITH Tech 3 Racing Tech 3 246.2 1’51.983 0.791 / 0.191
4 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Kalex 252.4 1’51.986 0.794 / 0.003
5 Esteve RABAT Tuenti Movil HP 40 Kalex 252.9 1’52.044 0.852 / 0.058
6 Jordi TORRES Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 251.3 1’52.097 0.905 / 0.053
7 Nicolas TEROL Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 254.2 1’52.179 0.987 / 0.082
8 Julian SIMON Blusens Avintia Suter 255.1 1’52.228 1.036 / 0.049
9 Thomas LUTHI Interwetten-Paddock Suter 253.0 1’52.284 1.092 / 0.056
10 Anthony WEST QMMF Racing Team Speed Up 255.0 1’52.294 1.102 / 0.010
11 Alex DE ANGELIS NGM Mobile Forward Racing FTR 254.5 1’52.441 1.249 / 0.147
12 Toni ELIAS Italtrans Racing Team Kalex 252.1 1’52.470 1.278 / 0.029
13 Simone CORSI Came IodaRacing Project FTR 250.9 1’52.556 1.364 / 0.086
14 Johann ZARCO JIR Moto2 Motobi 249.9 1’52.652 1.460 / 0.096
15 Takaaki NAKAGAMI Italtrans Racing Team Kalex 252.9 1’52.720 1.528 / 0.068
16 Yuki TAKAHASHI NGM Mobile Forward Racing FTR 255.6 1’52.721 1.529 / 0.001
17 Mika KALLIO Marc VDS Racing Team Kalex 255.1 1’52.757 1.565 / 0.036
18 Andrea IANNONE Speed Master Speed Up 256.7 1’52.893 1.701 / 0.136
19 Axel PONS Tuenti Movil HP 40 Kalex 250.6 1’52.895 1.703 / 0.002
20 Xavier SIMEON Tech 3 Racing Tech 3 246.0 1’52.945 1.753 / 0.050
21 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 252.0 1’52.968 1.776 / 0.023
22 Mike DI MEGLIO Kiefer Racing Kalex 254.7 1’53.010 1.818 / 0.042
23 Marcel SCHROTTER Desguaces La Torre SAG Bimota 250.2 1’53.179 1.987 / 0.169
24 Ricard CARDUS Arguiñano Racing Team AJR 247.5 1’53.255 2.063 / 0.076
25 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Gresini Moto2 Suter 251.5 1’53.311 2.119 / 0.056
26 Gino REA Federal Oil Gresini Moto2 Suter 251.0 1’53.361 2.169 / 0.050
27 Tomoyoshi KOYAMA Technomag-CIP Suter 253.6 1’53.410 2.218 / 0.049
28 Alessandro ANDREOZZI S/Master Speed Up Speed Up 252.0 1’53.951 2.759 / 0.541
29 Kohta NOZANE SAG Team FTR 250.0 1’54.130 2.938 / 0.179
30 Elena ROSELL QMMF Racing Team Speed Up 253.8 1’55.017 3.825 / 0.887
31 Eric GRANADO JIR Moto2 Motobi 243.9 1’55.290 4.098 / 0.273
32 Jesko RAFFIN GP Team Switzerland Kalex 250.6 1’55.739 4.547 / 0.449

GP Japonska – Moto2 – 2. trénink

Jezdec Tým Motocykl Rychlost km/h Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ Team Catalunya Caixa Repsol Suter 262.3 1’51.834
2 Bradley SMITH Tech 3 Racing Tech 3 256.3 1’52.021 0.187 / 0.187
3 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Kalex 258.1 1’52.160 0.326 / 0.139
4 Pol ESPARGARO Tuenti Movil HP 40 Kalex 264.3 1’52.186 0.352 / 0.026
5 Thomas LUTHI Interwetten-Paddock Suter 262.0 1’52.205 0.371 / 0.019
6 Esteve RABAT Tuenti Movil HP 40 Kalex 263.0 1’52.247 0.413 / 0.042
7 Nicolas TEROL Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 262.7 1’52.294 0.460 / 0.047
8 Takaaki NAKAGAMI Italtrans Racing Team Kalex 260.7 1’52.344 0.510 / 0.050
9 Julian SIMON Blusens Avintia Suter 259.4 1’52.434 0.600 / 0.090
10 Mika KALLIO Marc VDS Racing Team Kalex 261.9 1’52.568 0.734 / 0.134
11 Johann ZARCO JIR Moto2 Motobi 261.8 1’52.590 0.756 / 0.022
12 Simone CORSI Came IodaRacing Project FTR 258.5 1’52.642 0.808 / 0.052
13 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 259.9 1’52.668 0.834 / 0.026
14 Yuki TAKAHASHI NGM Mobile Forward Racing FTR 259.1 1’52.721 0.887 / 0.053
15 Jordi TORRES Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 259.2 1’52.734 0.900 / 0.013
16 Anthony WEST QMMF Racing Team Speed Up 259.9 1’52.831 0.997 / 0.097
17 Toni ELIAS Italtrans Racing Team Kalex 261.2 1’52.963 1.129 / 0.132
18 Mike DI MEGLIO Kiefer Racing Kalex 258.1 1’52.986 1.152 / 0.023
19 Axel PONS Tuenti Movil HP 40 Kalex 259.8 1’53.149 1.315 / 0.163
20 Alex DE ANGELIS NGM Mobile Forward Racing FTR 259.0 1’53.168 1.334 / 0.019
21 Gino REA Federal Oil Gresini Moto2 Suter 259.0 1’53.382 1.548 / 0.214
22 Ricard CARDUS Arguiñano Racing Team AJR 253.5 1’53.386 1.552 / 0.004
23 Marcel SCHROTTER Desguaces La Torre SAG Bimota 255.0 1’53.656 1.822 / 0.270
24 Xavier SIMEON Tech 3 Racing Tech 3 254.3 1’53.716 1.882 / 0.060
25 Andrea IANNONE Speed Master Speed Up 258.6 1’53.719 1.885 / 0.003
26 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Gresini Moto2 Suter 258.6 1’53.731 1.897 / 0.012
27 Tomoyoshi KOYAMA Technomag-CIP Suter 258.4 1’54.139 2.305 / 0.408
28 Alessandro ANDREOZZI S/Master Speed Up Speed Up 256.3 1’54.534 2.700 / 0.395
29 Kohta NOZANE SAG Team FTR 256.5 1’54.573 2.739 / 0.039
30 Elena ROSELL QMMF Racing Team Speed Up 256.0 1’55.251 3.417 / 0.678
31 Eric GRANADO JIR Moto2 Motobi 252.6 1’55.305 3.471 / 0.054
32 Jesko RAFFIN GP Team Switzerland Kalex 258.9 1’56.109 4.275 / 0.804

GP Japonska – Moto2 – 1. trénink

Jezdec Tým Motocykl Rychlost km/h Čas Ztráta
1 Esteve RABAT Tuenti Movil HP 40 Kalex 264.6 1’52.169
2 Pol ESPARGARO Tuenti Movil HP 40 Kalex 265.2 1’52.223 0.054 / 0.054
3 Marc MARQUEZ Repsol Suter 261.6 1’52.285 0.116 / 0.062
4 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Kalex 260.5 1’52.330 0.161 / 0.045
5 Takaaki NAKAGAMI Italtrans Racing Team Kalex 261.3 1’52.485 0.316 / 0.155
6 Toni ELIAS Italtrans Racing Team Kalex 259.0 1’52.812 0.643 / 0.327
7 Simone CORSI Came IodaRacing Project FTR 257.9 1’52.814 0.645 / 0.002
8 Johann ZARCO JIR Moto2 Motobi 258.2 1’52.885 0.716 / 0.071
9 Nicolas TEROL Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 261.8 1’52.912 0.743 / 0.027
10 Thomas LUTHI Interwetten-Paddock Suter 261.8 1’52.950 0.781 / 0.038
11 Julian SIMON Blusens Avintia Suter 260.1 1’53.039 0.870 / 0.089
12 Anthony WEST QMMF Racing Team Speed Up 261.1 1’53.126 0.957 / 0.087
13 Mika KALLIO Marc VDS Racing Team Kalex 261.4 1’53.189 1.020 / 0.063
14 Jordi TORRES Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 260.1 1’53.224 1.055 / 0.035
15 Axel PONS Tuenti Movil HP 40 Kalex 259.6 1’53.370 1.201 / 0.146
16 Mike DI MEGLIO Kiefer Racing Kalex 258.0 1’53.401 1.232 / 0.031
17 Xavier SIMEON Tech 3 Racing Tech 3 254.1 1’53.575 1.406 / 0.174
18 Gino REA Federal Oil Gresini Moto2 Suter 257.6 1’53.633 1.464 / 0.058
19 Yuki TAKAHASHI NGM Mobile Forward Racing FTR 257.7 1’53.637 1.468 / 0.004
20 Andrea IANNONE Speed Master Speed Up 259.3 1’53.660 1.491 / 0.023
21 Alex DE ANGELIS NGM Mobile Forward Racing FTR 258.1 1’53.762 1.593 / 0.102
22 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 259.6 1’53.930 1.761 / 0.168
23 Ricard CARDUS Arguiñano Racing Team AJR 252.9 1’54.330 2.161 / 0.400
24 Marcel SCHROTTER Desguaces La Torre SAG Bimota 253.3 1’54.472 2.303 / 0.142
25 Bradley SMITH Tech 3 Racing Tech 3 253.5 1’54.658 2.489 / 0.186
26 Tomoyoshi KOYAMA Technomag-CIP Suter 259.6 1’55.108 2.939 / 0.450
27 Alessandro ANDREOZZI S/Master Speed Up Speed Up 256.3 1’55.632 3.463 / 0.524
28 Eric GRANADO JIR Moto2 Motobi 252.0 1’56.360 4.191 / 0.728
29 Kohta NOZANE SAG Team FTR 255.3 1’56.540 4.371 / 0.180
30 Jesko RAFFIN GP Team Switzerland Kalex 255.6 1’56.860 4.691 / 0.320
31 Elena ROSELL QMMF Racing Team Speed Up 256.0 1’57.008 4.839 / 0.148
Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Gresini Moto2 Suter