Závěrečný trénink střední kubatury Moto2 uzavřel nejrychlejším časem Xavier Siméon. První trojici doplnil Claudio Corti a Andrea Iannone. Dopolední trénink na mokru vyhrál Johann Zarco před Gino Reou a Anthony Westem.

Xavier Simeón

Xavier Simeón

GP San Marina – Misano – Moto2 – 2. trénink

Jezdec Tým Motocykl Rychlost km/h Čas Ztráta
1 Xavier SIMEON Tech 3 Racing Tech 3 229.9 1’51.874
2 Claudio CORTI Italtrans Racing Team Kalex 230.4 1’52.035 0.161 / 0.161
3 Andrea IANNONE Speed Master Speed Up 233.9 1’52.316 0.442 / 0.281
4 Johann ZARCO JIR Moto2 Motobi 229.3 1’52.489 0.615 / 0.173
5 Mika KALLIO Marc VDS Racing Team Kalex 234.4 1’52.569 0.695 / 0.080
6 Julian SIMON Blusens Avintia Suter 228.5 1’52.691 0.817 / 0.122
7 Thomas LUTHI Interwetten-Paddock Suter 236.4 1’52.903 1.029 / 0.212
8 Marcel SCHROTTER Desguaces La Torre SAG Bimota 230.8 1’52.967 1.093 / 0.064
9 Bradley SMITH Tech 3 Racing Tech 3 232.3 1’53.027 1.153 / 0.060
10 Jordi TORRES Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 229.1 1’53.029 1.155 / 0.002
11 Gino REA Federal Oil Gresini Moto2 Suter 229.8 1’53.034 1.160 / 0.005
12 Marc MARQUEZ Team CatalunyaCaixa Repsol Suter 234.6 1’53.176 1.302 / 0.142
13 Yuki TAKAHASHI NGM Mobile Forward Racing FTR 233.6 1’53.487 1.613 / 0.311
14 Anthony WEST QMMF Racing Team Speed Up 231.7 1’53.838 1.964 / 0.351
15 Alex DE ANGELIS NGM Mobile Forward Racing FTR 230.8 1’53.889 2.015 / 0.051
16 Randy KRUMMENACHER GP Team Switzerland Kalex 231.5 1’53.987 2.113 / 0.098
17 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Kalex 230.5 1’53.998 2.124 / 0.011
18 Pol ESPARGARO Pons 40 HP Tuenti Kalex 233.8 1’54.204 2.330 / 0.206
19 Esteve RABAT Pons 40 HP Tuenti Kalex 236.4 1’54.347 2.473 / 0.143
20 Tomoyoshi KOYAMA Technomag-CIP Suter 232.7 1’54.413 2.539 / 0.066
21 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 232.5 1’54.766 2.892 / 0.353
22 Axel PONS Pons 40 HP Tuenti Kalex 230.2 1’55.027 3.153 / 0.261
23 Nicolas TEROL Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 233.9 1’55.108 3.234 / 0.081
24 Takaaki NAKAGAMI Italtrans Racing Team Kalex 231.2 1’55.821 3.947 / 0.713
25 Mike DI MEGLIO Kiefer Racing Kalex 229.2 1’56.381 4.507 / 0.560
26 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Gresini Moto2 Suter 230.6 1’56.706 4.832 / 0.325
27 Simone CORSI Came IodaRacing Project FTR 230.6 1’58.057 6.183 / 1.351
28 Elena ROSELL QMMF Racing Team Speed Up 230.5 1’58.158 6.284 / 0.101
29 Marco COLANDREA SAG Team FTR 229.3 1’58.277 6.403 / 0.119
30 Steven ODENDAAL Arguiñano Racing Team AJR 228.9 1’58.602 6.728 / 0.325
31 Alessandro ANDREOZZI S/Master Speed Up Speed Up 230.4 1’59.348 7.474 / 0.746

GP San Marina – Misano – Moto2 – 1. trénink

Jezdec Tým Motocykl Rychlost km/h Čas Ztráta
1 Johann ZARCO JIR Moto2 Motobi 229.7 1’52.183
2 Gino REA Federal Oil Gresini Moto2 Suter 229.4 1’52.734 0.551 / 0.551
3 Anthony WEST QMMF Racing Team Speed Up 230.9 1’53.056 0.873 / 0.322
4 Andrea IANNONE Speed Master Speed Up 230.4 1’53.254 1.071 / 0.198
5 Xavier SIMEON Tech 3 Racing Tech 3 225.1 1’53.647 1.464 / 0.393
6 Yuki TAKAHASHI NGM Mobile Forward Racing FTR 231.5 1’53.868 1.685 / 0.221
7 Marcel SCHROTTER Desguaces La Torre SAG Bimota 226.2 1’54.229 2.046 / 0.361
8 Claudio CORTI Italtrans Racing Team Kalex 227.3 1’54.350 2.167 / 0.121
9 Thomas LUTHI Interwetten-Paddock Suter 230.9 1’54.578 2.395 / 0.228
10 Mika KALLIO Marc VDS Racing Team Kalex 232.6 1’54.749 2.566 / 0.171
11 Tomoyoshi KOYAMA Technomag-CIP Suter 232.8 1’55.002 2.819 / 0.253
12 Bradley SMITH Tech 3 Racing Tech 3 227.4 1’55.045 2.862 / 0.043
13 Pol ESPARGARO Pons 40 HP Tuenti Kalex 231.3 1’55.290 3.107 / 0.245
14 Julian SIMON Blusens Avintia Suter 230.3 1’55.322 3.139 / 0.032
15 Randy KRUMMENACHER GP Team Switzerland Kalex 229.4 1’55.672 3.489 / 0.350
16 Esteve RABAT Pons 40 HP Tuenti Kalex 233.8 1’55.682 3.499 / 0.010
17 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Kalex 227.7 1’55.773 3.590 / 0.091
18 Alex DE ANGELIS NGM Mobile Forward Racing FTR 229.0 1’55.799 3.616 / 0.026
19 Axel PONS Pons 40 HP Tuenti Kalex 228.5 1’56.254 4.071 / 0.455
20 Jordi TORRES Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 226.8 1’57.030 4.847 / 0.776
21 Nicolas TEROL Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 230.7 1’57.286 5.103 / 0.256
22 Takaaki NAKAGAMI Italtrans Racing Team Kalex 226.7 1’57.356 5.173 / 0.070
23 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 229.3 1’57.903 5.720 / 0.547
24 Mike DI MEGLIO Kiefer Racing Kalex 224.1 1’59.754 7.571 / 1.851
Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Gresini Moto2 Suter 227.8 2’00.824 8.641 / 1.070
Elena ROSELL QMMF Racing Team Speed Up 226.7 2’01.289 9.106 / 0.465
Simone CORSI Came IodaRacing Project FTR 226.8 2’01.507 9.324 / 0.218
Steven ODENDAAL Arguiñano Racing Team AJR 227.8 2’01.986 9.803 / 0.479
Marco COLANDREA SAG Team FTR 224.3 2’04.305 12.122 / 2.319