Ranní mokrý trénink zajel nejlépe Xavier Siméon. V druhém tréninku, který se jel na suchu, ale kraloval s časem 1’36s Marc Márquez před Espargarem a Reddingem.

Marc Márquez

Marc Márquez

GP Valencie – Moto2 – 2. trénink

Jezdec Tým Motocykl Rychlost km/h Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ Team Catalunya Caixa Repsol Suter 264.2 1’36.090  
2 Pol ESPARGARO Tuenti Movil HP 40 Kalex 279.6 1’36.127 0.037 / 0.037
3 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Kalex 263.1 1’36.348 0.258 / 0.221
4 Andrea IANNONE Speed Master Speed Up 267.2 1’36.474 0.384 / 0.126
5 Johann ZARCO JIR Moto2 Motobi 259.3 1’36.701 0.611 / 0.227
6 Thomas LUTHI Interwetten-Paddock Suter 264.7 1’36.878 0.788 / 0.177
7 Nicolas TEROL Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 267.6 1’36.879 0.789 / 0.001
8 Julian SIMON Blusens Avintia Suter 261.4 1’36.888 0.798 / 0.009
9 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 263.0 1’36.907 0.817 / 0.019
10 Mika KALLIO Marc VDS Racing Team Kalex 264.4 1’36.932 0.842 / 0.025
11 Randy KRUMMENACHER GP Team Switzerland Kalex 271.7 1’37.166 1.076 / 0.234
12 Jordi TORRES Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 262.2 1’37.182 1.092 / 0.016
13 Esteve RABAT Tuenti Movil HP 40 Kalex 266.8 1’37.295 1.205 / 0.113
14 Xavier SIMEON Tech 3 Racing Tech 3 260.9 1’37.319 1.229 / 0.024
15 Takaaki NAKAGAMI Italtrans Racing Team Kalex 259.4 1’37.496 1.406 / 0.177
16 Toni ELIAS Italtrans Racing Team Kalex 262.9 1’37.529 1.439 / 0.033
17 Ricard CARDUS Arguiñano Racing Team AJR 257.8 1’37.571 1.481 / 0.042
18 Yuki TAKAHASHI NGM Mobile Forward Racing FTR 261.8 1’37.579 1.489 / 0.008
19 Gino REA Federal Oil Gresini Moto2 Suter 263.2 1’37.789 1.699 / 0.210
20 Mike DI MEGLIO Kiefer Racing Kalex 265.8 1’37.867 1.777 / 0.078
21 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Gresini Moto2 Suter 261.7 1’37.871 1.781 / 0.004
22 Bradley SMITH Tech 3 Racing Tech 3 263.0 1’37.978 1.888 / 0.107
23 Marcel SCHROTTER Desguaces La Torre SAG Bimota 258.6 1’38.046 1.956 / 0.068
24 Axel PONS Tuenti Movil HP 40 Kalex 261.7 1’38.228 2.138 / 0.182
25 Tomoyoshi KOYAMA Technomag-CIP Suter 263.1 1’38.232 2.142 / 0.004
26 Simone CORSI Came IodaRacing Project FTR 263.2 1’38.327 2.237 / 0.095
27 Roman RAMOS SAG Team FTR 258.6 1’38.399 2.309 / 0.072
28 Dani RIVAS TSR Galicia School Kalex 253.6 1’39.232 3.142 / 0.833
29 Mattia PASINI NGM Mobile Forward Racing FTR 256.5 1’39.278 3.188 / 0.046
30 Alessandro ANDREOZZI S/Master Speed Up Speed Up 261.0 1’39.781 3.691 / 0.503
31 Rafid Topan SUCIPTO QMMF Racing Team Speed Up 262.8 1’39.879 3.789 / 0.098
32 Elena ROSELL QMMF Racing Team Speed Up 261.8 1’39.985 3.895 / 0.106
33 Eric GRANADO JIR Moto2 Motobi 257.7 1’40.708 4.618 / 0.723

GP Valencie – Moto2 – 1. trénink

Jezdec Tým Motocykl Rychlost km/h Čas Ztráta
1 Xavier SIMEON Tech 3 Racing Tech 3 256.9 1’47.167  
2 Johann ZARCO JIR Moto2 Motobi 257.6 1’47.571 0.404 / 0.404
3 Julian SIMON Blusens Avintia Suter 261.4 1’47.701 0.534 / 0.130
4 Marc MARQUEZ Team Catalunya Caixa Repsol Suter 261.1 1’47.763 0.596 / 0.062
5 Gino REA Federal Oil Gresini Moto2 Suter 256.4 1’48.146 0.979 / 0.383
6 Andrea IANNONE Speed Master Speed Up 260.7 1’48.228 1.061 / 0.082
7 Dani RIVAS TSR Galicia School Kalex 249.7 1’48.279 1.112 / 0.051
8 Thomas LUTHI Interwetten-Paddock Suter 259.2 1’48.453 1.286 / 0.174
9 Simone CORSI Came IodaRacing Project FTR 257.5 1’48.492 1.325 / 0.039
10 Jordi TORRES Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 254.4 1’48.635 1.468 / 0.143
11 Bradley SMITH Tech 3 Racing Tech 3 259.3 1’48.727 1.560 / 0.092
12 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Kalex 257.8 1’48.866 1.699 / 0.139
13 Randy KRUMMENACHER GP Team Switzerland Kalex 258.6 1’48.879 1.712 / 0.013
14 Yuki TAKAHASHI NGM Mobile Forward Racing FTR 259.3 1’49.011 1.844 / 0.132
15 Pol ESPARGARO Tuenti Movil HP 40 Kalex 261.0 1’49.050 1.883 / 0.039
16 Ricard CARDUS Arguiñano Racing Team AJR 258.2 1’49.175 2.008 / 0.125
17 Marcel SCHROTTER Desguaces La Torre SAG Bimota 253.5 1’49.180 2.013 / 0.005
18 Axel PONS Tuenti Movil HP 40 Kalex 257.6 1’49.232 2.065 / 0.052
19 Toni ELIAS Italtrans Racing Team Kalex 257.7 1’49.250 2.083 / 0.018
20 Mike DI MEGLIO Kiefer Racing Kalex 258.6 1’49.282 2.115 / 0.032
21 Nicolas TEROL Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 257.9 1’49.361 2.194 / 0.079
22 Roman RAMOS SAG Team FTR 248.9 1’49.458 2.291 / 0.097
23 Alessandro ANDREOZZI S/Master Speed Up Speed Up 258.1 1’49.542 2.375 / 0.084
24 Tomoyoshi KOYAMA Technomag-CIP Suter 258.2 1’49.571 2.404 / 0.029
25 Esteve RABAT Tuenti Movil HP 40 Kalex 259.7 1’49.745 2.578 / 0.174
26 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 257.4 1’50.059 2.892 / 0.314
27 Mattia PASINI NGM Mobile Forward Racing FTR 252.7 1’50.347 3.180 / 0.288
28 Mika KALLIO Marc VDS Racing Team Kalex 259.9 1’50.535 3.368 / 0.188
29 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Gresini Moto2 Suter 254.8 1’51.081 3.914 / 0.546
30 Rafid Topan SUCIPTO QMMF Racing Team Speed Up 256.4 1’51.290 4.123 / 0.209
31 Eric GRANADO JIR Moto2 Motobi 255.0 1’52.244 5.077 / 0.954
32 Elena ROSELL QMMF Racing Team Speed Up 252.0 1’52.636 5.469 / 0.392
33 Takaaki NAKAGAMI Italtrans Racing Team Kalex 254.4 1’53.964 6.797 / 1.328