David Mach v noci z neděle na pondělí vypustil první fotky ze svého objektivu a tak se konečně můžou potěšit i ti, kdo na závody do Hořic nemohli dorazit osobně. Motocyklový závod 300 ZGH v Hořicích byl nádherným svátkem motocyklového road racingu a náš Radek Lamich si dokázal přes značné technické problémy dojet pro 3. místo.

elektromocek-pruhledne-logo.php_ km-pruhledne-logo-cerny-text

V letošním roce byla přetržena šňůra dvou vítězství v řadě moravskými chlapci na Mitech. Sedlovi tentokrát byli neporazitelní a zabrali pro sebe oba první stupínky na podiu. Radkova Aprilia tentokrát trpěla technickými problémy a tak byl pilot “nucen” startovat až ze druhé řady. Z tohoto pohledu tedy samozřejmě spokojenost, navíc Radek se nedávno stal otcem, k čemuž gratulujeme! ..a v tomto světle je to výkon ještě obdivuhodnější, protože udržet koncentraci a maximální nasazení týden po narození první ratolesti svědčí o vysokých kvalitách závodníka.

300 ZGH Horice Kamil Holan 2015 300 ZGH Horice Radek Lamich 2015 300 ZGH Horice Richard Sedlak burnout 2015 300 ZGH Horice suverenni vitez Marek Cerveny 2015 300 ZGH Horice vedouci pole zavodniku Brainracing 300 ZGH Horice Radek Lamich 2015

motoforza