Álvaro Bautista

Álvaro Bautista

Celý tým Rizla Suzuki přijíždí do Španělska positivně naladěn a to díky slibným výsledkům jak v trénincích tak v samotném závodě. Bautista loňský rok v Aragonii vybojoval po poměrně těžké bitvě konečné osmé místo. Jezdec týmu Rizla věří, že jeho silné výkony a informace z loňského roku, mu pomohou k získání dobrého výsledku na okruhu ve Španělské Aragonii. Bautista se také těší na další závod před domácím publikem a je přesvědčen, že mu atmosféra pomůže zajet skvělý závod.

Rizla Suzuki vyjede na trať v pátek ráno, kdy se pojedou první tréninky. Bautista se bude snažit o získání dobré startovní pozice v sobotních odpoledních kvalifikacích. Samotný závod je pak plánovaný na 12 hodinu v neděli 18. září a je vypsán na 23 kol.

Álvaro Bautista “Loni to tady bylo skvělé a já se moc těším na letošní závod. Je to zajímavý okruh i jeho zázemí a já věřím, že se nám tady bude dařit. Mám dobrý pocit, že bychom mohli zajíždět zajímavé časy od samého začátku a v kvalifikacích si vyjet dobrou pozici do závodu. Je to super být zase na domácí půdě, já jsem tu čtyřikrát do roka, ale každý závod je pro mě něčím speciální. Chtěl bych svým fanouškům připravit dobrou zábavu a věřím, že jsme na to dobře připraveni.”