MGPN.cz Jorge Lorenzo interview Yamaha Factory

Jorge Lorenzo interview Yamaha Factory

Jorge Lorenzo odpovídá na otázky při Yamaha Factory Team Launch 2013. V interview chválí novou M1, svěřuje se, že momentální největší slabina Yamahy je motor, kde zatím proti soupeřům lehýnce ztrácejí a zde je třeba zapracovat. O Valem se velmi diplomaticky vyjadřuje, že nemusejí být přátelé, motocykl není týmová záležitost, jako basketbal nebo fotbal. Přesto však je jejich vztah dobrý, lepší něž před třemi lety, při jejich posledním společném působení. Při dotazu na Marca Marqueze, odpovídá: “…dopředu nelze nikdy vývoj přesně odhadnout, ale my čtyři s Danim, Valentinem a Marquesem jsme jistě favorité na titul. ” Letos pojedou tři velmi rychlí Španělé a já udělám maximum,abych na konci sezóny byl před nimi.
Jorge podepsal novou osobní smlouvu s Monster Energy Corporation, který je také sponzorem celého Yamaha Factory týmu, což ho naplňuje velikou radostí.
Na otázku,zda bude jehoé kariéra stejně krátká, jako ta Caseyho se podivuje, proč tato informace jde tiskem. Závody v MotoGP si maximálně užívá, s Yamaha Factory teamem podepsal novou smlouvu na 2 roky a pokud se mu budou vyhýbat zranění, rád by zde strávil co nejvíce let.