Moto GP com

Moto GP com

Na těchto stránkách připravujeme nový magazín o Moto GP – závody, velké ceny, novinky a aktuality. Jako první aktualitu přidáme informaci že velkou cenu Španělska Moto GP vyhrál J. Lorenzo na motocykle Yamaha, na druhém místě skončil D. Pedrosa na motocykle Honda a na místě třetím V. Rossi opět na motocykle Yamaha.

Závod třídy Moto 2 poznamenala hromadná havárie osmi jezdců hned v úvodním kole. Velká cena Moto 2 musela být proto přerušena a později restartována. Pro prvenství ve Španělském Jerezu ve třídě Moto 2 si dojel domácí T. Elias, který do této třídy přišel z Moto GP.

Jako další závod motocyklů je na programu závod ve Francii na okruhu Le Mans 23. 5. 2010. Na okruhu poblíž Paříže změří své síly znovu všech 17 jezdců třídy Moto GP a můžeme se těšit na vyrovnané a dramatické souboje v nové třídě Moto 2.

Na okruh v Le Mans samozřejmě zamíří také jezdci nejslabší třídy do 125 ccm3.

Které jezdcce  letos ve třídě Moto GP uvidíme?