Příští sezónu 2013 bude za satelitní tým Yamahy, Moster Yamaha Tech 3, jezdit anglické duo Cal Crutchlow a Bradly Smith. Zástupci týmu to potvrdili během Velké ceny v Brně.

Cal Crutchlow
“Jsem spokojený, že mohu potvrdit, že s týmem Monster Yamaha Tech3 zůstanu minimálně ještě jeden rok. Společně jsme letos udělali velký pokrok a dosáhli několik skvělých výsledků. Jsem si jistý, že se v příštím roce můžeme ještě zlepšit. Yamaha i Monster jsou ke mně již dlouho loajální a jasně ukázali, jak moc mě v týmu chtějí udržet. Neuvěřitelně mi to lichotí a zároveň si toho velmi vážím. Příští rok bude u Yamahy mým pátým a já se s tímto týmem těším na pokračování své kariéry v MotoGP. Můj vztah k tomuto týmu hrál také důležitou roli v rozhodování. Hervé Poncharal a celý můj tým je pro mě velkou podporou od roku 2011, kdy jsem do šampionátu vstoupil. Pro letošní sezónu 2012 dala Yamaha dohromady skvělý balíček a příští rok bude ještě silnější. Doufám, že se budu moci všem odvděčit nějakým pódiovým umístěním.”

Bradley Smith
“Možnost jít do MotoGP s týmem Monster Yamaha Tech3 je pro mě velká čest. O tom, že budu jezdcem MotoGP jsem snil velmi dlouho a dostat tu šanci v tak profesionálním a úspěšném týmu je fantastické. Z výsledků Crutchlowa a Doviziosa je jasné, že je Monster a Yamaha velmi silným spojením a já se nemohu dočkat, až tohle nové dobrodružství začne.”

Cal Crutchlow

Cal Crutchlow