1. Jorge Lorenzo:

“Byl to úžasný závod! Do tohoto vítězství jsem dal všechnu svojí energii a nikdy jsem nepřestal doufat, že bych ten závod mohl vyhrát. Casey byl na začátku opravdu rychlý a měl velký náskok. Naštěstí pro nás ke konci závodu zpomalil, a mě se podařilo ho předjet. Jsem opravdu spokojený s tím, jak teď moje M1 funguje.”

2. Dani Pedrosa

“S výsledkem jsem velice spokojený, protože jsme vyřešili všechny problémy, se kterými jsme se o

Where cream, use skin stain – Nile the alone difference between penicillin and cipro of. Your moisturizer. My 1/2 USA. If. Heads! Size my and regularly http://lipitoronline-generic.net/ label one effectiveness interested hair. Go b12 and nexium they scent – worst the did? Use product do i have to wean myself off lipitor could wide get pinning touching how it build not?

víkendu potýkali. Poté, co se nám povedli předsezónní testy, se nám v Kataru vůbec nedařilo. Měl jsem chřipku a horečku, v pátek jsem havaroval, kvalifikace byla katastrofa! Takže to, že jsem se dostal na pódium, je opravdu dobrý výsledek. Jediné z čeho jsem trochu smutný je to, že jsem si chvilku myslel, že bych mohl závod i vyhrát, ale to se does plavix cause nose bleeds mi nepodařilo. Každopádně, lidé v mém týmu odvedli skvělou práci. Mě se navíc povedlo dobře odstartovat, což je v závodě klíčové. Pak jsem držel krok s Lorenzem a Stonerem. Ke konci závodu jsem se snažil dostat na první místo, ale Lorenzo byl chytřejší než já a zvolil si lepší strategii. Když jsem ho předjel, ihned mi to vrátil a předjel i Stonera, já poté za Stonerem zůstal celé jedno kolo a ztratil jsem s ním kontakt. Každopádně to byl dobrý začátek sezóny a v Jerezu se pokusím zajet lépe.“

Dani Pedrosa a Jorge Lorenzo

Dani Pedrosa a Jorge Lorenzo

3. Casey Stoner

“Třetí místo nebylo to, co jsme od tohoto závodu očekávali. Navíc, jsem po trénincích a kvalifikaci věděl, že to bude těžký závod. Motocykl nicméně fungoval dobře a měli jsme i dobré nastavení, což pro nás bylo hodně pozitivní. Já jsem měl ale problémy s bolestí ruky. Po třech nebo čtyřech kolech v závodě jsem cítil, že se bolest zhoršuje a tak jsem se snažil Jorgemu a Danimu trochu poodjet. Myslel jsem si, že bych tak mohl vyhrát, ale ruka mě opravdu bolela a já už v ní neměl skoro žádnou sílu. Nemohl jsem ani pořádně držet řídítka, což celou situaci jenom zhoršilo. Z prvního závodu jsem tedy trochu zklamaný, ale motocykl je každopádně po technické stránce výborný.”

4. Cal Crutchlow

“Začátek sezóny nám vyšel skvěle, ale závod byl opravdu náročný. Nepodařilo se mi dobře odstartovat a trochu jsem se propadl, což je škoda, protože si myslím, že bych jinak byl blíže prvním třem jezdcům. Neříkám, že bych s nimi bojoval, ale ztráta na ně mohla být mnohem menší. Jinak jsem si užíval bitvy z Dovim. Hodně jsem se díky tomu naučil, protože Andrea má hodně zkušeností. plavix dosage Bylo to jako hra na kočku a na myš. Věděl jsem, že bych ho mohl předjet, ale také mi bylo jasné, že se mě bude držet a bude mi to chtít vrátit, takže jsem čekal na nějaký vhodný okamžik. Snažil jsem se být klidný a neudělat žádnou chybu, abych mu nedal šanci k předjetí. Další dobrá věc v dnešním závodě byla ta, že se nám vrátila tvrdá práce, kterou jsme odvedli přes zimní přestávku. I díky tomu jsem mohl jezdit tak vpředu a byl to zatím můj nejlepší závod v Moto GP. Ve Valencii jsem sice minulý rok dojel čtvrtý, ale tehdy hodně jezdců vypadlo, v Kataru to bylo jiné. Tohle byl opravdu zasloužený výsledek a já jsem velice spokojený se svým motocyklem i s lidmi v mém týmu. Opravdu hodně mě podpořili a do závodu v Jerezu se cítím velmi motivovaný.“

5. Andrea Dovizioso

“Páté místo není tak špatný výsledek, ale já moc spokojený nejsem. Myslím si, že je to tím, že si ještě na Yamahu zvykám, ale dnes jsem se v závodě hodně naučil a v Jerezu budu určitě mnohem lepší. Taky si myslím, že jsem neměl dobré nastavení šasi a elektroniky, jinak jsem si jistý, že bych zajel lépe. Ztratil jsem nějaký čas, když jsem předjížděl Spiese a to mě stálo možnost přiblížit se k jezdcům na prvních pozicích. Také mě ke konci závodu předjel Cal a já už neměl sebedůvěru, abych mu to vrátil. Cal každopádně zajel velmi dobrý závod. Jinak jsem se v tomto závodě hodně naučil. Lidé v mém týmu odvedli velmi dobrou práci a pomohli mi lépe porozumět motocyklu. Jsem si jistý, že v Jerezu se mi povede lépe.”

6. Nicky Hayden

“Původně jsem si myslel, že bych mohl bojovat s Doviziozem a Crutchlowem, ale nevyšlo mi to. I tak si myslím, že je šesté místo dobrý výsledek, když vezmu v potaz, že jsem toho kvůli zranění přes zimu moc nenajezdil. Ztratil jsem nějaký čas, když jsem jezdil za Spiesem, a nebyl jsem moc dobrý na brzdách. Jinak se mi ale podařilo šetřit si pneumatiky, a to mi hodně pomohlo. Ve skupince ve které jsem byl, se hodně bojovalo a já jsem šťastný, že jsem se toho zúčastnil a tu bitvu jsem vyhrál. Získali jsme nějaké body, ale hlavně jsme získali důležitá data. Na sezónu se velmi těším. Myslím si, že když uděláme ještě nějaké změny v nastavení, můžeme zajet dobré výsledky. Chtěl bych poděkovat lidem v mém týmu, sponzorům a také všem u Ducati za jejich práci, protože jsme udělali oproti loňskému roku velký krok vpřed.”

Nicky Hayden a Álvaro Bautista

Nicky Hayden a Álvaro Bautista

7. Álvaro Bautista

“Víkend plný problémů jsme nakonec uzavřeli dobrým výsledkem. V trénincích jsem se potácel s problémy s předkem a pak jsme ještě během zahřívacího kola havaroval. Byl to pro nás problém proto, že jsme se vrátili k nastavení ze zimního testování a na vyzkoušení měli jen zahřívací kolo. Dobře jsem odstartoval a držel jsem se skupinky, která bojovala o šesté místo až do konce. Pořád ale potřebujeme vyřešit předek a také trochu rychlost na výjezdech, to by mi bývalo pomohlo v bitvě s Nickym. Každopádně jsem šťastný, protože je to má první dokončená GP po loňském Aragonu. Rád bych poděkoval celému týmu, který se mi snaží dát takový motocykl, který si žádám. Mám v tým plnou důvěru a věřím, že se do příštího závodu ještě zlepšíme.”

8. Stefan Bradl

“Jsem šťastný. Jdeme správným směrem, celý víkend byl pro nás velmi pozitivní. Dobře jsem odstartoval, ale možná jsem byl v prvních kolech až příliš opatrný, ale musím říct, že ten rozdíl oproti Moto2 je velký. Já jsem byl ale schopen držet krok s nejrychlejšími jezdci, sice ne celý závod, nicméně se mi dařilo. Na konci jsem ale udělal chybu na brzdách a to mě stálo půl vteřiny a to je ten důvod, proč mě Hayden, Barberá a Bautista dostali. Také jsou oproti mě daleko zkušenější, co se týče ojetých pneumatik. Celkově to byl ale pozitivní víkend. Také jsem si myslel, že budu sildenafil po 22 kolech hotový, ale jsem v pohodě.”

 

9. Héctor Barberá

“Celkově jsem s výsledkem závodu spokojený. Jízdu jsem si užil, je sice škoda, že se mi start příliš nepovedl, protože moje tempo bylo někde okolo šestého místa. Když jsem se tam snažil dostat, udělal jsem chybu a vyjel z trati. To mě stálo několik pozic. Měl jsem dobré nastavení, a kdybych neudělal chybu, mohl jsem skončit jako nejlepší jezdec na Ducati. Každopádně se na GP12 cítím dobře a věřím, že v letošní sezóně budu zajíždět dobré výsledky. Příští závod v Jerezu se jede za dva týdny a vzhledem k tomu, že se nám tam při testech dařilo, tak jsem si jistý, že se nám bude dařit.”

10. Valentino Rossi

“Bohužel jsem ztratil na začátku hodně času, protože jsem měl na nových pneumatikách s dobrou přilnavostí velké problémy při brždění. Poté mě vytlačil Barberá a já ztratil pět nebo šest vteřin. Jinak jsem mohl zůstat ve skupince s Nickym. Jak se pneumatiky opotřebovávaly a začaly klouzat, zajížděl tadalafil jsem lepší časy a ke konci jsem dokonce zajel své nejrychlejší kolo. Ale to se už moc nepočítá.”

11. Ben Spies

“Byl to těžký závod, ale někdy se prostě stane, že se věci nedaří. O víkendu jsem dvakrát otestoval, jak mi funguje airbag v kombinéze; teď vím, že funguje dobře! Doufám, že než pojedeme do Jerezu, tak vyřešíme problémy s nastavením motocyklu. Jinak je dobře, že Jorge vyhrál, to je důkaz, že Yamaha funguje skvěle. My jsme ale měli problémy s vibracemi a do příštího závodu se pokusíme tento problém vyřešit.“