Ve čtvrtek 24. ledna v sídle Repsolu v Madridu, Dani Pedrosa a Marc Márquez představili nový design Hondy RC213V pro nadcházející sezónu 2013.

REPSOL HONDA TEAM 2013

REPSOL HONDA TEAM 2013

Nový a zajímavý grafický design továrního týmu Hondy byl představen při příležitésti 19. výročí spolupráce s hlavním sponzorem, španělským gigantem, firmou Repsol. Za tým v letošní sezóně pojede ostřílený pilot Dani Pedrosa a loňský šampión z Moto2 Marc Márquez. Pedrosa i Márquez poprvé vyzkouší Hondy v Malaysii, při oficiálních testech  5.-7. února.

Dani Pedrosa

“Jsem moc rád, že jsem tu dnes mohl být a představit nový design. S tím starým jsme jezdili poměrně dlouho a nyní byl dobrý čas na změnu. Letošní motorka má čerstvý nádech, což by nám mohlo přinést povzbuzení do závodů. Doufám, že i fanouškům se líbí. Nemůžu se dočkat testů v Malajsii, kde budu mít pár dní na vyzkoušení tempa.  Jedna si to užiji a také uvidím, které díly použijeme pro první závod.”

Dani Pedrosa - REPSOL HONDA TEAM 2013

Dani Pedrosa – REPSOL HONDA TEAM 2013

Marc Márquez

“Na tenhle moment jsem se opravdu těšil. Jsem moc šťastný, že jsem mohl představit nové barvy pro můj vstup do MotoGP. Vidět motorku v barvách Repsolu s HRC logem vás opravdu naplňuje – uvědomujete si, že se sen splnil. Jsem jako dítě s novou hračkou! Ve finále je ale důležité, co se stane na trati, takže se nesmírně těším na testy v Malajsii.”

Marc Márquez - REPSOL HONDA TEAM 2013

Marc Márquez – REPSOL HONDA TEAM 2013

Shuhei Nakamoto HRC Executive Vice-President

“I v roce 2013 budeme mít velmi silný tým – Dani vstupuje do sezóny po fantastickém loňském roce s novou motivací. Marc je zase skvělým talentem a jsem si jistý, že to nebude trvat dlouho, co ho uvidíme na pódiu. Všichni v HRC budou pokračovat v tvrdé práci, aby připravili oběma jezdcům nejlepší podmínky.”