Seriál MotoGP se pro rok 2011 chýlí k samotnému konci na tradičním okruhu ve Valencii. Pro Lorise Capirossiho, jezdce týmu Pramac Racing to bude posledním závodním vystoupením v aktivní kariéře.

Fabiano Sterlacchini, technický ředitel týmu Pramac k poslednímu závodu řekl: “Potom, co se stalo v Malajsii je to velmi těžké, ale čeká nás poslední závod sezóny. Valencie není příliš technický okruh, takže by nemělo být těžké správně připravit motocykly. Pro Lorise to bude velmi zvláštní závod. Chtěli jsme uspořádat párty, ale nikdo z nás nemá moc chuť slavit cokoliv.”

“Být v paddocku bez Marca bude velmi těžké, všem nám moc chybí. Nikdo nemá myšlenky na závodění, ale musíme to udělat pro něho a také pro fanoušky, kteří do Valencie přijedou. Je to můj poslední závod a já pořád nevím, co se mi bude honit hlavou, ale do toho dám všechno.” dodal  Loris Capirossi.

Randy De Puniet v krátkosti vyjádřil, že sdílí Capirexovi myšlenky. “Bude to nesmírně obtížné, závodit bez Marca, ale součástí naší práce je pokračovat v závodění. Budu se snažit skončit sezónu jak nejlépe to půjde.” dodal Randy.

Loris Capirossi

Loris Capirossi