Škoda Fabia Sportline

Škoda Fabia Sportline

Auta Škoda Fabia patří mezi nejoblíbenější tuzemské automobily. Jsou spolehlivá, levná a hlavně – jsou vyrobena u nás. Automobily Škoda Fabia se vyrábí v několika variantách. Nejznámější je Škoda Fabia Easy. Tento typ automobilu je mezi zákazníky velice oblíbený zejména kvůli nízké ceně. I když je Škoda Fabia Easy velice levná, je vybavena airbagy pro spolujezdce i řidiče a pěti bezpečnostními pásy. Má také polohovatelné opěrky hlavy, vyhřívané zadní sklo.

Škoda Fabia Classic má oproti Škode Fabia Easy i třetí opěrku hlavy na zadních sedadlech. Můžete tak klidně přibrat dalšího pasažéra. Navíc lze také polohovat celé zadní sedadlo. Má také zlepšené bezpečnostní prvky – v přední části vozidla má Škoda Fabia Classic na bocích umístěné airbagy.

Škoda Fabia Ambiente se řadí mezi z nejvíce prodávané automobily Škoda Fabia. Zajímá vás, čím si získala svou přízeň u uživatelů? Především disponuje elektricky ovládanými předních oken. Elektricky lze ovládat i zpětná zrcátka. Zrcátka jsou navíc i elektricky vyhřívána. Celý automobil je samozřejmě zabezpečen centrálním zamykáním, jenž můžete také dálkově ovládat.

Škoda Fabia Elegance je opatřena klimatizací, disponuje také elektrickým ovládáním předních i zadních oken. Ta jsou zabezpečena dětskou pojistkou. Automobil je osazen parkovacími senzory. Nebude vám tak činit potíže zaparkovat i na méně přehledných místech. Škoda Fabia Elegance je vybavena radiem s CD, MP3 a WMA přehrávačem s dvojím tunerem.

Škoda Fabia Sportline je stylový sportovní vůz, který vás zaujme svým vzhledem (zatmavenými skly, sportovním podvozkem) a luxusně vybaveným interiérem vozu. Uvnitř vozu najdete sportovní volant a elegantní sedačky i koberce s logem.

Škoda Fabia Scout je typickým zástupcem lehkých terénních vozů. Dokáže si poradit s terénními nerovnostmi. S tímto vozem vás špatné počasí nikdy nezaskočí.

Hledáte spolehlivý automobil? V tom případě si pořiďte typicky český vůz Škoda Fabia.