Dnes 14. ledna startuje již třiadvacátá tradiční akce italské Ducati. V Madonna di Campiglio se představí tovární tým Ducati (MotoGP)  a tým Scuderia Ferrari připravený pro seriál F1. Po jejich boku bude přítomen i satelitní tým Pramac. Akce potrvá do pátku 18. 1. 2013.

Na akci Wrooom 2013 se, za tovární tým Ducati, představí jezdci MotoGP, Američan Nicky Hayden a nově i Ital Andrea Dovizioso. O den později se oba zúčastní první tiskové konference. Odpoledne vyjdou mezi fanoušky, kteří do oblasti Trentino v italských Dolomitech přijíždí každý rok, aby se s jezdci setkali. Ve středu odpoledne se k akci připojí speciální host, MotoGP tým Pramac, který bude letošní sezónu přímo podporován továrnou Borgo Panigale. V jejich barvách se představí Američan Ben Spies a Ital Andrea Iannone.

Ve středu proběhne společná tisková konference managementu obou týmů Ducati a Ferrari, během níž by měl nový generální manažer Ducati Corse, Benhard Gobmeier, odhalit plány pro sezónu 2013 v MotoGP. Ve stejný den bude představen i nový motocykl Desmosedici GP13. Vůbec prvně budou představeny 4 motocykly pro šampionát MotoGP, dva v barvách továrního týmu a dva za satelitní tým Pramac Ducati.

Ve čtvrtek přijdou na řadu formule. Představí se tým Scuderia Ferrari s jezdci Fernando Alonsem a Felipe Massou. A konečně v pátek se utkají jezdci MotoGP a F1 exhibičního závodu motokár na zamrzlém jezeře, který symbolicky odstartuje novou sezónu.

Startuje Wrooom 2013

Wrooom 2013