Velká cena Brno

Velká cena Brna 2010 se blíží a my se můžeme těšit na kvalitní závody všech tří tříd 125cc, Moto2 i Moto GP na Brněnském závodním okruhu. GP Brno 2010 odstartuje už 15. srpna 2010. Jak to vypadalo na Masarykově okruhu v loňské sezoně?

Třídu Moto GP vyhrál V. Rossi na Yamaze, 250cc zvítězil M. Simoncelli na stroji Gilera a 125cc N. Terol na Aprilii.

Oficiální název podniku je Cardion AB GP České republiky. Závodní víkend sebou již tradičně nepřináší pouze boje jezdců na závodní dráze, ale také řadu zajímavých doprovodných akcí.

Na velkou cenu Brna se každoročně sjíždí tisíce motocyklových fanoušků z celého světa a také celebrity a hvězdy.


Příjemná a zcela neočekávaná zpráva směřuje ke všem motocyklovým fanouškům v ČR již nyní. Devítinásobný mistr světa V. Rossi, který se momentálně zotavuje po svém pádu v GP Mugello bude v pondělí 12. července testovat v Brně.

Od 14 do 16 hodin bude testovat na Masarykově okruhu a vidět jej může úplně každý. Otevřená bude brána za hlavními tribunami, diváci mohou V. Rossiho sledovat z krytých sedadlových tribun. Vstupné je zdarma.

Cardion AB

Vstupenky na GP Brno 2010 již v prodeji

Od 21. září 2009 je možné koupit vstupenky na brněnský podnik seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů 2010. První vlna předprodeje probíhala do konce února 2010 a přinesla vstupenky za jedinečné ceny, kdy víkendový lístek na přírodní tribuny byl k zakoupení za příznivých 990,-Kč.

Systém vstupenek byl v tomto roce zjednodušen a sice tak, že jsou v prodeji pouze víkendové nebo nedělní vstupenky. Držitelé vstupenek na všechny sedadlové tribuny mohou procházet podchodem pod závodní dráhou Masarykova okruhu.

Vstupenky na přírodní tribuny C a F byly sníženy oproti loňskému roku jak v předprodeji, tak v přímém prodeji – v 2. vlně o 100kč, neděle o 150kč a víkendová dokonce o 400kč.

Víkendová vstupenka na sedadlovou tribunu T6 a T4 s velkoplošnou obrazovkou je dokonce o 600,-Kč levnější než v loňském roce! Pro děti a seniory je opět připraveno zvýhodněné vstupné.

V prodeji jsou i oblíbené vstupenky VIP T1, které zahrnují vstup do VIP stanu poblíž tribuny T1, občerstvení, výsledkový servis, výhled na závodní dráhu a velkoplošnou obrazovku, vstup na všechny přírodní tribuny a speciální sedadlovou VIP tribunu a vstup do zázemí týmů.

Jako každý rok, budou i letos připravena parkoviště pro automobily a motocykly diváků.

Brno